850 NUMARA ALMAK – TELEFON SANTRALİ

25/08/2021 By

Günümüzde birçok işletme çağrı karşılama ve müşteri memnuniyeti konusunda kendilerini geliştirerek kalite standartlarını üst seviyelere taşımaktadırlar. Bu bağlamda kurumsal ilerlemeler adına kullanılması gereken bazı vazgeçilmez etkenler bulunmaktadır, bu yazımızda sizlere bu tür materyallerden, ürün ve hizmetlerden bahsedeceğiz.

İP SANTRAN / 0850 Lİ NUMARA / SESLİ YANIT SİSTEMİ / SANTRAL YÖNETİMİ

İp santraller günümüzde birçok işletme tarafından kullanılmaya başlanan, hem kullanımı kolay hem de birçok konuda avantaj sağlayan eşsiz ürünler arasında yer almaktadırlar. Kullandığınız ip santral paketine göre birden fazla telefon numarasını ( istediğiniz alan kodunu kullanarak ) ve birden fazla iç dâhili numarasını kullanıma sunabilir, gelen çağrıları beklemeye alabilir, yönlendirebilirsiniz. Aynı zamanda aylık ve yıllık olarak gelen çağrıları raporlama yapabilir, çağrı kayıtlarına ulaşabilir ve görüşme kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyet ölçümü sağlaya bilir ve memnun olmayan müşterilerinize geri aramalar gerçekleştirebilirsiniz. İp santral kullanımı için sabit bir telefon kullanma zorunluluğu bulunmamaktadır. Dilerseniz kullandığınız akıllı telefonunuzda bir uygulama kurarak gelen çağrılarınızı bu telefon üzerinden karşılayabilirsiniz. İp santral için 6 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık ödeme seçenekleri bulunmaktadır, normal bir telefon faturası ile karşılaştırıldığında yüksek oranda avantaj sağlayan ip santral için aylık fatura ödemesi yapılmamaktadır. Aynı zamanda ip santral kullanımınız başladığı anda sesli yanıt sisteminiz aktif hale gelmektedir, arayan müşterileriniz size ulaşmadan önce sesli yanıt sistemine yönlendirilerek istedikleri bölüme bağlanmak üzere tuşlamalarını yapar ve bu şekilde yönlendirme alırlar.

Eğer sizde ip santral ve 0850 li numara almak istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK iletişim formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede müşteri ilişkileri yetkililerimiz sizi arayarak gerekli bilgilendirmeleri sağlayacak, satın almak istemeniz halinde gerekli işlemleri başlatacaklardır.