BT ( BİLİŞİM ) HİZMETLERİMİZ

Yedek Parça Desteği

Donanım ve sistemleriniz ile ilgili olarak yaşadığınız sıkıntılarda, en uygun fiyata en doğru desteği almak adına yedek parça taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Ürün Talepleriniz

En hızlı ve doğru konumlandırma ile yeni ihtiyaçlarınız belirlenerek tarafınıza teklifleri iletilir. Onayınız ile ürünleriniz temin edilerek kurulumları sağlanır.

Bakım Desteği

Sunduğumuz aylık bakım anlaşması paketlerimiz ile iş verimlilik performansınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz. En doğru bakım planı oluşturularak tarafınıza sunulur.

Ip Santral / Sanal Santral

Ip santral ihtiyaçlarınız doğrultusunda, temin edilerek firmanıza tanımlanır. Hızlı ve etkili bir şekilde çağrı kayıtlarınızı tutabilir, datanızı oluşturarak yönetebilirsiniz.

Network Desteği

Şirketinizdeki ağ yapılanması ve sunucularınızın bakımı da dahil olmak üzere bütün ağ güvenliğinizi ve ağ trafiğinizi çalışır ve güvenli halde tutuyoruz.

İş Planı

Size özel iş planını oluşturmak ve en doğru aksiyonları almak için bizimle irtibata geçerek bilgi almanız yeterlidir. En kısa sürede ziyaret ederek ihtiyaçlarınız belirlenir ve iş planınız tarafınıza sunulur.

MAFDATA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Ayrıcalıklı Hizmetin Tadını Çıkarın.