SANAL SANTRAL İSTERMİSİNİZ?

25/08/2021 By

Pandemi süreci ile baş gösteren yasaklar sebebi ile birçok işletme konudan dolayı mağduriyetler yaşamıştır. Aynı zamanda mecburiyet sebebi ile yönlendirilen ofis telefonlarına gelen yüksek miktarlı faturalar da can yakmaya devam etmektedir.

Sabit telefon faturasından kurtulmanın yolu yok mu?

Bu şekilde gelen faturalar ile birlikte insanlar sabit telefon faturalarından kurtulmanın yolu yok mu diye sormaya başladılar. İşte tam bu aşamada bütün işlemleriniz için tek önemli bir adım atmanız yeterli oluyor. İp santral ile hem datanızı oluşturabilir hem gelen çağrıların planlamasını yapabilir, santral üzerinde görüşme kayıtlarınızı tutabilir ve sizi arayanlara sesli yanıt sistemi ile profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bulutfon yetkili bayisi olan firmamız tarafından yürütülen işlemleriniz tamamen BTK onaylı olup sanal santraliniz 2 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

0850 numaralı hat alabilir miyim?

Sanal santralinizde kullanmak üzere dilerseniz özel numara olarak 0850 li numara alabilir özel numaralardan seçebilir ya da standart numaralardan seçerek anında santraliniz üzerinde kullanıma başlayabilirsiniz. Seçeceğiniz numaranız santraliniz üzerine tanımlama yapılarak kesintisiz kullanımınıza sunulmaktadır.

850 li numarada aylık fatura ödeniyor mu?

İnsanların aklına takılan bir diğer soru ise, sanal santral kullanımları sırasında aylık fatura yansıması gerçekleşip gerçekleşmediği. İp santral alarak tanımlama yaptığınızda satın alma periyodları 6 aylık, yıllık ve 2 yıllıktır. Bunun haricinde sizlere herhangi bir fiyat veya aylık fatura yansıtması gibi bir faturalandırma olmamaktadır.

Kendi numaramı sanal santralde kullanabilir miyim;

Kendi numaranızı santralinize tanımlayabilirsiniz. Alacağınız pakete göre santralinizde iç ip ve dış telefon numarası sayıları değişiklik göstermektedir. Örneğin aynı anda hem yeni satın almış olduğunuz telefon numaranızı santralinizde kullanırken, dilerseniz 0212 li ve 0216 veya bulunduğunuz şehirdeki mevcut sabit telefon numaranızı da kullanmaya devam edebilirsiniz.