Servislerimiz

Grafik Tasarım

Size ve şirketinize özel olarak tasarlanan logo, kartvizit, büroşür, el ilanı ve kurumsal kimlik çalışması kapsamında bütün tasarımlarınız yapılarak seçenekleriniz sunulur. Seçiminiz üzerinden devam edilir.

Web Tasarım

E-Ticaret ve blog siteleri için sayısız seçenekler arasından en uygun olanı sizler için tasarlıyoruz. Üstelik E-Ticaret sitelerinde ücretsiz sanal pos entegrasyonu hizmetini sunuyoruz.

SEO

Mevcut web sitelerinizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması adına SEO çalışmalarını sağlayarak, dikkatleri sizlerin web sitelerine çekiyoruz.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz

Bütün çalışmalarınız için aşağıdaki açıklamalar kısmında detayları bulabilirsiniz.

Ödeme işleminizin ardından ekiplerimiz sizin ile irtibata geçerek şirketiniz ile ilgili detayları sizlerden alır. Ardından bir demo hazırlanarak tarafınıza sunulur, talep ettiğiniz revizyonlar uygulanarak tasarımlarınız tarafınıza teslim edilir.

İster gündelik yazılarınızı paylaşacağınız bir web sitesi olsun ister ticaret amaçlı bir web sitesi olsun, bütün ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan web siteniz sizlere özel olarak kurulur. Ücretsiz E- Ticaret sitelerinize ücretsiz sanal pos entegrasyonu için destek sağlanır.

SEO

Web siteleriniz için SEO desteği ihtiyacınız var ise bu alanda da MAFDATA BİLİŞİM olarak yanınızda oluyoruz. Mevcut web sitelerinize veya yeni kurduracağınız web siteleriniz SEO uyumlu olarak tüm girişlerini sağlayıp arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlıyoruz.

Size Uyan Paketi Hemen Alabilirsiniz

Küçük İşletme Web Sitesi

TL 1500 Tek Seferlik
1 Web Sitesi
5 Mail Adresi
250MB Mail Kutusu Kapasitesi
Aylık Rapor
7/24 Destek

Orta Ölçekli İşletme Orta Plan

TL 2500 Tek Seferlik
1 Web Sitesi
Sınırsız Mail Adresi
250MB Mail Kutusu Kapasitesi
Aylık Rapor
7/24 Destek

Şirket Büyük İşletmeler

TL 4500 Tek Seferlik
1 Web Sitesi
Sınırsız Mail Adresi
15GB Mail Kutusu Kapasitesi
3 Revize Hakkı
Haftalık Rapor
7/24 Destek