Telefon Santrali – IP SANTRAL

25/08/2021 By

İSTANBUL AVRUPA YAKASIbölgesinde hizmet veren MAFDATA BİLİŞİM firması BULUTFON YETKİLİ SATIŞ BAYİSİ olup telefon santrali, ip santral ve özel numara ihtiyaçlarınızı karşılamak adına her zaman hizmetinizdedir. İşletmenizi daha profosyonal bir konuma yerleştirmek ve kurumsal kimlik çalışmalarında size katkı sağlayacak olan İP SANTRAL paketlerimizi inceleyerek size en uygun olan paketi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Aynı anda hem maliyetlerinizi kısarken hem de şirketinize kurumsal kimlik çalışmalarında katkı sağlayabilirsiniz.

İp santral, sanal santral, dahili hat ve sanal numara ihtiyaçlarınız için sunduğumuz hizmetler ile sağlayıcılara aylık fatura ödeme derdinden kurtulurken sabit santral bakım ve düzenleme zahmetlerinden de kurtulmuş olursunuz. Sanal santral satın aldığınızda kurulum ve tanımlama işlemleriniz en kısa sürede tamamlanarak santraliniz tarafınıza teslim edilir.

Bu sayede hem zamandan hem de en uygun maliyet ile kurumsal kimlik çalışmalarınıza başlayarak önemli bir adım atmış olursunuz. Her işletmeye uygun olan yeterli dahili sayıları ve dış hat bağlantı kapasiteleri ile sizlere en uygun paketleri tavsiye etmek adına temsilcilerimizden destek isteyebilirsiniz. Dilerseniz mail üzerinden taleplerinizi veya ihtiyaçlarınızı bizlere iletirseniz uzman temsilcimiz sizleri en kısa sürede arayarak paketlerimiz ve santrallerimiz hakkında size detaylı bilgi sağlayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Satın aldığınız santralinizin bütün işlemleri tamamlanarak, gerekli eğitimler tarafınıza sağlandıktan sonra kullanıcı paneliniz tarafınıza teslim edilerek bütün kontrol sizlere teslim edilir.